TECHNEAU Naftas produktu atdalītāji

Iekārtas paredzētas ūdenī nešķīstošu naftas produktu atdalīšanai (smērvielas, eļļas, citi ogļūdeņraži).

TECHNEAU Smilšu – naftas produktu atdalītāji

Nostādina dubļus un cietās daļiņas un atdala nešķīstošiem naftas produktiem (smērvielas, eļļas, citi ogļūdeņraži)no notekūdeņiem).

TECHNEAU Smilšu – naftas produktu atdalītāji ar iebūvētu apvad-līniju

Apvad-līnija nodrošina atdalītāju no pārplūdes. Iekārta nostādina dubļus un cietās daļiņas un atdala nešķīstošiem naftas produktiem (smērvielas, eļļas, citi ogļūdeņraži)no notekūdeņiem).

TECHNEAU Metāla naftas produktu atdalītāji (Uz pasūtijuma)

Metāla naftas produktu atdalītāji paredzēti ekspluatācijai vietās ar pastiprinātu mehānisko slodzi, piemēram zem ceļu braucamās daļas.

TECHNEAU Naftas produktu atdalītāji ar palielinātu smilšu nosēddaļu

Paredzētas uzstādīšanai vietās ar palielinātu smilšu, dubļu, cieto daļiņu klātbūtni notekūdeņos, piemēram automazgātuvēs.

TECHNEAU Smilšu – naftas produktu atdalītāji ar dubļu nosēddaļu un koaliscences filtru

Paredzētas uzstādīšanai vietās ar palielinātu naftas produktu klātbūtni notekūdeņos, piemēram automazgātuvēs, degvielas uzpildes stacijās.

Par projektu

PROJEKTA BŪVUZRAUDZĪBA CARNIKAVĀ (2008-2010.gads)”Ūdenssaimniecības attīstība 19 Austrumlatvijas upju baseinu pašvaldībās, 2.kārta, Carnikava”Iepirkuma līgums:”Notekūdeņu attīrīšanas iekārtu un dzeramā ūdens gūtnes rehabilitācijas projektēšana un būvdarbi Carnikavā” 1. daļa “Dzeramā ūdens gūtnes rehabilitācijas projektēšana un būvdarbi”

 

PROJEKTA BŪVUZRAUDZĪBA CARNIKAVĀ (2010.gads)”Ūdenssaimniecības attīstība 19 austrumlatvijas upju baseinu pašvaldībās, 2. kārta, Carnikava”iepirkuma līgums:”Notekūdeņu attīrīšanas iekārtu un dzeramā ūdens gūtnes rehabilitācijas projektēšana un būvdarbi Carnikavā” 2. daļa “Notekūdeņu attīrīšanas iekārtu projektēšana un būvdarbi”

Noderīga informācija
Projekta datums (1. posms): 2008-2010
Projekta datums (2. posms): 2010